Wat ga je doen als Front Office Supervisor bij Inntel Hotels?
Als front office supervisor ben je altijd op de hoogte van welke gasten aankomen en vertrekken. Na de overdracht met je collega’s weet je precies wat er die dag gedaan moet worden. Je zorgt ervoor dat het team goed voorbereid is, zodat er voldoende tijd is om gasten te helpen. Je hebt oprechte interesse in onze gasten en maakt graag een praatje met vaste gasten. Ook geef je tips voor een leuke dag in Amsterdam of de omgeving. Collega’s kunnen bij jou terecht met vragen. Je begeleidt je team daarbij proactief om het beste uit iedereen te halen.
Dit vind je leuk om te doen:
- Creëren van een positieve werksfeer door collega’s op een ondersteunende manier te begeleiden;
- Helpen bij het maken van roosters:
- Selecteren en inwerken van nieuwe collega’s;
- Zorgen voor een vriendelijk in- en uitcheckproces met blije gasten;
- Gasten informeren over faciliteiten en tips geven over de omgeving;
- Nieuwe reserveringen aannemen en verwerken buiten werktijd van het reserveringsteam.
Herken jij jezelf hierin?
Wij zijn erg trots op de positieve beoordelingen die ons hotel ontvangt. Zo hebben we op Booking.com een gemiddelde score van 8,2! Om onze gasten te blijven verrassen, zoeken we collega’s die met veel enthousiasme bijdragen aan de beleving van onze gasten. We zijn op zoek naar iemand die past in onderstaand profiel:
- Je hebt werkervaring als medewerker van de front office;
- Je hebt affiniteit met de hotellerie;
- Je vindt het leuk om gasten te verwelkomen en hen een verrassend verblijf te bieden;
- Je bent gastvrij en speelt in op de wensen van de gasten;
- Je werkt graag met een wisselend rooster, inclusief avonden en weekenden.
- Je beheerst zowel de Nederlandse als Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk.
Waarom je bij Inntel Hotels wilt werken
Wij bieden een omgeving waar luxe en persoonlijke service samen komen. Wij willen dat jij als medewerker jezelf bent. Want als jij je goed voelt, merken onze gasten dat ook. Wij bieden een platte organisatie met veel ruimte, verantwoordelijkheid en kansen voor ontwikkeling. Daarnaast bieden wij:
- Een bruto maandloon vanaf € 2.555 (loonschaal 6, horeca cao), afhankelijk van werkervaring;
- 25 vakantiedagen op basis van een fulltime dienstverband;
- Reiskostenvergoeding;
- Uitzicht op een vast dienstverband;
- Aantrekkelijke personeelskorting op hotelovernachtingen in onze Inntel Hotels en 20% korting in onze restaurants;
- Jaarlijks themafeest met alle collega’s;
- Pensioensopbouw en mogelijkheid tot korting op aanvullende zorgverzekering;
- Upsell/cross sell beloning (cadeaubon naar keuze).
Waar ga jij werken
Inntel Hotels is een Nederlandse hotelgroep met vijf hotels op top locaties in grote steden. Inntel Hotels Amsterdam Centre ligt in het hart van Amsterdam, dichtbij de grachtengordel, musea en oude volksbuurten. De luxe kamers en suites zijn de ideale uitvalsbasis voor een citytrip. Je komt te werken in een hecht team en werkt nauw samen met collega’s van andere hotelafdelingen.
Locatie: Nieuwezijds Kolk 19, 1012 PM AMSTERDAM
Solliciteren kan via: sollicitatieamsterdamcentre@inntelhotels.nl of via onderstaand formulier (t.a.v. Bienva Garcia Felipe, Front Office Manager Manager).
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
Solliciteer hier